Mokytojai

 

 

Menų studijoje dirba profesionalūs meno pedagogai, kvalifikaciją įgiją specializuotose ugdymo bei meno studijose. Jaunatviška energija, entuziazmas, pedagoginio pašaukimo idėja vienija visus bendrai misijai, nesunkiai randant vieningą meninio ugdymo kryptį.

Ieva Jackevičiūtė. Esu meno edukologės profesiją turinti dviejų vaikų mama, bet tas man nė kiek nepraverčia namie. Ilgametė pedagoginė patirtis nueina niekais, kai reikia susitarti nusiprausti, pavalgti, susitvarkyti ar šiaip ką, ne pagal vaikų norus, nuveikti. Kita vertus namie paugdyta kantrybė labai praverčia pedagoginiame darbe. Tas man labai patinka. Na ir šiaip, atsiradus saviems vaikams, visas pedagoginis darbas tampa vis paprastesnis, smagesnis ir šioje veikloje atrandu vis didesnę prasmę.

Raimondas Klezys. Mano vardą dažnai painioja su Romualdu ar Rolandu, todėl dažniausiai mane visi vadina tiesig Raimiu. Esu kilęs iš kaimo ir Vilniuje gyvenu penktus metus, kur mokausi žaisti ir gyvenimą pamatyti kitu kampu.  Ketverius metus „žadžiau“ Edukologijos universitete, kur mokiausi mokyti teatro. Supratęs, kad neužtenka vien mokėti išmokyti, reikia pradžioje pačiam mokėti tai daryti, todėl dabar savo laiką leidžiu Muzikos ir teatro akademijoje, mokydamasis vaidinti. Tiksliau apsimesti Romualdu ar Rolandu. Turiu daug hobių, visus juos atradau žaisdamas. Kviečiu mokytis per žaidimą. Man tai padėjo atrasti save.

 

Rūta Kumpytė. Esu jaunas žmogus, kuris nori išbandyti save ir suprasti, kas esu. Šiai dienai atėjus jau galiu pasakyti, kad gebu rasti ryšį su vaikais. Komunikacija gimsta iš mažų veiklų. Vaikai tai vadina žaidimais, aš – teatru ir edukacija. Kurdama su vaikais bandau išsaugoti savo vidinį vaiką, kuris man padeda nenuobodžiauti, džiaugtis smulkmenomis. Darbas su vaikais man teikia džiaugsmą ir pilnatvę, nes jame daug kūrybos, spontaniškumo ir tikrumo. Gyvenime visi turime kryptį, tik reikia ją surasti.

 

Tautvydas Bagdonas. Arba kitaip - Tarun. Be to, jog esu teatro mokytojas, esu artistas. Rašau dainas, koncertuoju, vedu renginius. Pasirodymuose naudoju spontaniška kūryba paremta teatrinę improvizaciją. Gyvenime domiuosi savęs pažinimu ir apie tai kalbu savo kūryboje. Man gera dirbt su vaikais, nes galiu dalintis su jais tuo, kas man atrodo teisinga ir naudinga širdžiai ir tuo pačiu vaikų dėka prisimenu nebūti toks rimtas.

 
smart foreash